Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Tabor - Inne > Kilka typów - jedno zdjęcie
Click to view full size image

EN57-1920 vel uciekający kurnik

Jesienna wędrówka przy stacji zaowocowała małym eksperymentem. Że Oelkę łapki świerzbią do takich zabaw z aparatem, wiadomo nie od wczoraj. Jaki jest efekt owej działalności, każdy wie - wojna z ostrością. W torach postojowych odpoczywają dwa wymiętoszone Impulsy. W okolicach godziny 17 pociągi podmiejskie to takie wytwórnie "Chałwy Mazowieckiej" na kołach. Kurnik (przezwisko jednostki wzięło się od klimatyzacji kabiny maszynisty, która wyglądała jak typowy przybytek dla drobiu), jak przystało na porządny polski pociąg, zmieści w sobie każdą ilość pasażerów. Naukowcy wciąż się spierają, jakim cudem EN57 dokonuje takich dziwnych cudów. W każdym razie, zielona strzała ucieka sobie do Grodziska.

File information
Filename:kurnikwbiegu.jpg
Album name:Oelka / Kilka typów - jedno zdjęcie
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków
Data wykonania zdjęcia:7.10.2015
Numer linii kolejowej według D-29:D29-447
Filesize:446 KiB
Date added:Feb 22, 2016
Dimensions:1280 x 464 pixels
Displayed:154 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4877
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018