Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Inne > Ciekawostki
Click to view full size image

Kto rano wstaje .....

Kto rano wstaje ..... ten ogląda samoloty pod mostem średnicowym w Warszawie. Przelot samolotów grupy akrobatycznej RED BULLA z okazji święta Flagi

File information
Filename:DSC03931.JPG
Album name:rufio198 / Ciekawostki
Miejsce / stacja (kolej):Warszawa Most średnicowy
Data wykonania zdjęcia:02.05.2017
Filesize:547 KiB
Date added:May 04, 2017
Dimensions:1600 x 904 pixels
Displayed:96 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5471
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018