Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Stadler FLIRT 3
Click to view full size image

Święty obieg po łódzku

Czekając na karpia należało chwytać wszystko, co się nawinęło. Świeżuchna miejscówka i tak dobrze wcelować... Cisza panowała, a jak wiadomo, Flirt to cicha gadzina. Widząc ów podsył, tradycyjnie na ustach pojawiło się krótkie, acz znamienne OKP.
Gdy startowała Łódzka Kolej Aglomeracyjna, nikt nawet nie dopuszczał myśli, że będą wydłużać jednostki, a co dopiero kursy do Warszawy... Jaki będzie dalszy los konkurencji dzieci jednej matki - ŁZPR i ŁKA, nie wiadomo, lecz jedno jest pewne, robi się co raz ciekawiej.

File information
Filename:łka.jpg
Album name:Oelka / Stadler FLIRT 3
Miejsce / stacja (kolej):Łódź Widzew - Łódź Dąbrowa
Data wykonania zdjęcia:24.01.2016
Numer linii kolejowej według D-29:D29-540
Filesize:644 KiB
Date added:Jan 31, 2016
Dimensions:1280 x 530 pixels
Displayed:127 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4823
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018