Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Stadler FLIRT 3
Click to view full size image

A bo to taka łódzka eSKaeMka...

Dziwna przypadłość. Mając w stolicy na pęczki czerwone jednostki Śmiesznej Kolei Miejskiej, człek nawet nie ma ochoty wyjmować aparatu. Rzecz się ma zupełnie inaczej, gdy na horyzoncie jawi się Flirt ŁKA :) Jakoś jeszcze mi nie obrzydły. Kolejny fenomen, zważywszy na rok, kiedy zajęły swoje miejsce w łódzkiej czasoprzestrzeni. Ów gagatek zadowolony pędzi wprost na Widzew, by tam nieco odsapnąć. No bo trochę ich jednak za mało...

File information
Filename:ŁKAWidzew.jpg
Album name:Oelka / Stadler FLIRT 3
Miejsce / stacja (kolej):Łódź Widzew
Data wykonania zdjęcia:16.02.2016
Numer pociągu:11436
Numer linii kolejowej według D-29:D29-540
Filesize:1029 KiB
Date added:Feb 21, 2016
Dimensions:1280 x 868 pixels
Displayed:108 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4862
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018