Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Stadler FLIRT 3
Click to view full size image

Pojezierze Widzewskie

Miejsce wypatrzone podczas szaleńczych rajdów linią 3. Oczywiście nie obyło się bez strat w postaci buta zanurzonego w błocie, gdyż warunki terenowe nie rozpieszczają. Niemniej jednak krajobraz po modernizacji bardzo się tu zmienił. Wykarczowano całkiem szeroki pas terenu obok torów, usypano też kilka górek z piachu i resztek dosłownie wszystkiego, z kawałkami starego peronu włącznie. Oczywiście nie wytrzymałem i musiałem wejść na te górki a efekty... Sami oceńcie ;)

File information
Filename:_DSC0657.jpg
Album name:Jacbull / Stadler FLIRT 3
Miejsce / stacja (kolej):Łódź Widzew
Data wykonania zdjęcia:5 marca 2016 r.
Numer pociągu:MPJi 54107 "CHEMIK"
Numer linii kolejowej według D-29:17
Filesize:1583 KiB
Date added:Mar 07, 2016
Dimensions:1600 x 1097 pixels
Displayed:125 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4891
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018