Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Stadler FLIRT 3
Click to view full size image

Przejazd promocyjny

Stało się. Łódzka Kolej Aglomeracyjna zaczyna walkę o pasażerów na linii Łódź - Warszawa jako trzeci przewoźnik na tej trasie. Promocyjny przejazd udało się zrealizować w 62 minuty, a bilet ma kosztować 24 złote i zawierać możliwość godzinnego przejazdu komunikacją miejską w obydwu miastach. Na razie tylko w weekendy, a co później? Czas pokaże...

File information
Filename:_DSC0638.jpg
Album name:Jacbull / Stadler FLIRT 3
Miejsce / stacja (kolej):Łódź Widzew
Data wykonania zdjęcia:5 marca 2016 r.
Numer pociągu:MPJ 1920
Numer linii kolejowej według D-29:17
Filesize:1926 KiB
Date added:Mar 07, 2016
Dimensions:1600 x 1067 pixels
Displayed:136 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4892
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018