Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Stadler FLIRT 3
Click to view full size image

Zmiany, zmiany

Co to się porobiło w tej Łodzi? Zmodernizowany szlak, super-nowoczesne pociągi, systemy sterowania ruchem, szklane dworce i sztuczne gołębie. Tak oto wygląda teraźniejszość kolei w Łodzi. Kolejny FLIRT za chwilę wjedzie na stację Łódź Widzew, która będzie tylko przystankiem w trasie nad morze.

File information
Filename:_DSC0584.jpg
Album name:Jacbull / Stadler FLIRT 3
Miejsce / stacja (kolej):Łódź Widzew (Janów)
Data wykonania zdjęcia:5 marca 2016 r.
Numer pociągu:MPJi 54108 "CHEMIK"
Numer linii kolejowej według D-29:17
Filesize:1686 KiB
Date added:Mar 07, 2016
Dimensions:1600 x 1093 pixels
Displayed:159 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4893
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018