Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED250 ,,Pendolino''
Click to view full size image

ED250-003 - nabijamy kilometry

Zdjęcie z serii OKP. Najspokojniej w świecie plotkowałam z koleżanką Alishą na fotach, gdy nagle od strony Toruńskiej pojawiły się dość dziwnie ułożone światła. Po serii wykrzyknień okazało się to być niczym innym, jak Pendolino. Poruszało się to z prędkością większą niż zazwyczaj tu przyjętą przez Elfy i 35WE, więc wymagało to dość sporego zagęszczenia ruchów.
Jak powszechnie wiadomo, jednostki muszą wyjeździć swoje kilometry, by móc trafić do planowego ruchu. Zapolować najlepiej na linii działdowskiej.
Pocieszną ma tę mordkę ;)

File information
Filename:dziobak.jpg
Album name:Oelka / ED250 ,,Pendolino''
Miejsce / stacja (kolej):Warszawa Praga
Data wykonania zdjęcia:15.10.2014
Numer linii kolejowej według D-29:D29-9
Filesize:380 KiB
Date added:Oct 17, 2014
Dimensions:1280 x 735 pixels
Displayed:225 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=3732
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018