Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED250 ,,Pendolino''
Click to view full size image

Wysokie koła do Gdańska

Uwaga! Uwaga! Przez tor między peronami przejedzie pendolino! Pasażerów bez garniturów prosi się o opuszczenie peronu! Śmieci z peronów należy posprzątać, a polonez sprzed stacji ma odjechać! W jego miejsce postawić mercedesa! Reszta na baczność i... wyciągnąć aparaty! ;) Kombinacja cyfr z totolotka wypisana na czole niewiele mówi, ale dzięki WikiLeaks wiemy że to ED250-017 przedstawia się z pełną włoską ekstrawagancją na Choszczówce.

File information
Filename:_DSC0121.jpg
Album name:Jacbull / ED250 ,,Pendolino''
Miejsce / stacja (kolej):Warszawa Chosczówka
Data wykonania zdjęcia:9 lutego 2016 r.
Numer pociągu:Niby tajne, ale dokumenty w szafie mówią że to EIJi 4504
Numer linii kolejowej według D-29:9
Filesize:1705 KiB
Date added:Feb 21, 2016
Dimensions:1600 x 1056 pixels
Displayed:142 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4873
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018