Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED250 ,,Pendolino''
Click to view full size image

Spagetti po podmiejsku

Talerze dowieźli? Czas na makaron! Włoskie specjały, prima sort!
Nim naciśniesz spust migawki, zdążysz: ustawić parametry aparatu, napić się eliksiru słowiańskości (kwasu chlebowego, amatorzy chmielu!), wypalić papierosa, skoczyć do sklepu we wsi i sprawdzić gdzie zakopano Złoty Pociąg. Talerze słychać, a Bielika nie widać...
Objawił się cud techniki produkcji italijskiej. Nawet przy tak małych prędkościach prezentuje się okazale. I dzwoni w rytm stukotu kół.

File information
Filename:Spagetti-004_Parzniew.jpg
Album name:Oelka / ED250 ,,Pendolino''
Miejsce / stacja (kolej):Parzniew
Data wykonania zdjęcia:17.08.2017
Numer linii kolejowej według D-29:D29-447
Filesize:1463 KiB
Date added:Dec 29, 2017
Dimensions:1500 x 844 pixels
Displayed:128 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5730
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018