Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Kolej Za Granicą > Austria
Click to view full size image

Bischofshofen

Austria - Bischofshofen - widok na stacje kolejowa i Alpy. Chyba mnie coś natchnęło w związku z jutrzejszym konkursem z cyklu Turnieju Czterech Skoczni :D

File information
Filename:DSC04534.JPG
Album name:rufio198 / Austria
Miejsce / stacja (kolej):Bischofshofen Austria
Data wykonania zdjęcia:20.09.2012
Filesize:477 KiB
Date added:Jan 05, 2015
Dimensions:1280 x 857 pixels
Displayed:186 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=3979
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018