Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Inne > Koleje zagraniczne
Click to view full size image

Czeski (słowacki) film

Okazuje się, że ET41 to nie jedyny "jamnik", którego spotkać można na węglówce. Czasami pojawia się bowiem czesko-słowacka wersja, czyli seria 131. Tutaj wersja słowacka toczy się z pokaźnym towarem w stronę stacji Kłudna.

File information
Filename:_DSC0012.jpg
Album name:Jacbull / Koleje zagraniczne
Miejsce / stacja (kolej):wieś Chropy
Data wykonania zdjęcia:27 maja 2016 r.
Numer linii kolejowej według D-29:131
Filesize:1341 KiB
Date added:Oct 29, 2016
Dimensions:1600 x 1027 pixels
Displayed:81 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5174
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018