Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Kolej Za Granicą > Słowacja

Na słowackim gruncie

Rogatki zamknęli, no to siup na kolejową glebę. Zdjęcie z zaskoczenia, bo nawet nie było czasu dobrze wcelować, co to będzie, z racji łuku, zza którego nic nie było widać.

File information
Filename:P1120190.JPG
Album name:Oelka / Słowacja
Miejsce / stacja (kolej):gdzieś w okolicy Bardejova (Słowacja)
Data wykonania zdjęcia:29.06.2010
Filesize:236 KiB
Date added:Mar 25, 2011
Dimensions:1024 x 768 pixels
Displayed:189 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=234
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018