Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lotnictwo > General Aviation
Click to view full size image

American Pie

Jeden z "gwoździ" pokazów. Amerykański weteran z II WŚ czyli P-51D "Mustang". Ten lśniący kilogramami chromu i perfekcyjną polerką myśliwiec do dziś pozostaje ikoną US Air Force. Aż przechodząc obok czuje się zapach benzyny, Jacka Daniels'a i Marlboro. Tylko dolarów w kieszeni... Jak nie było tak nie ma.

File information
Filename:DSC0023~0.jpg
Album name:Jacbull / General Aviation
Miejsce / stacja (kolej):EPPO / POZ
Data wykonania zdjęcia:13 czerwca 2015 r.
Filesize:517 KiB
Date added:Jun 13, 2015
Dimensions:1280 x 834 pixels
Displayed:110 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4404
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018