Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED 161 ,,Dart''
Click to view full size image

Mrożony karp

Pogoda nie rozpieszczała, ale chęć fot była silniejsza, niż kaprysy pogody. Po odrzutowej podróży wyremontowaną WuZetką (nie mylić ze stołecznymi ciastkami) Widzew powitał nas błotem i okazjonalnymi opadami śniegu. Ale cóż to dla focisty! Po zawietrznej, kurtka po czubek nosa i zaczynamy polowanie...
Słowacki pędzi prościuchno na Wrocław, zgrywając się swą kolorystyką ze stalą nieba. I mała ciekawostka. Gdyby nie postoje typu 5-8 minut po Żyrardowach, Skiercach, Alkoholuszkach, czas przejazdu skróciłby się do godziny. Pierońskie 135 km od stolycy :P

File information
Filename:karp014.jpg
Album name:Oelka / ED 161 ,,Dart''
Miejsce / stacja (kolej):Łódź Widzew
Data wykonania zdjęcia:16.02.2016
Numer pociągu:16104
Numer linii kolejowej według D-29:D29-540
Filesize:859 KiB
Date added:Feb 21, 2016
Dimensions:1280 x 708 pixels
Displayed:99 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4861
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018