Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED 161 ,,Dart''
Click to view full size image

Miej FARTA by złapać DARTA

Nikt nie spodziewa się - hiszpańskiej inkwizycji, łódzkiego pogotowia, pewnej choroby układu jelitowego oraz... Darta. Konkretniej darta, który dziś obsługuje pociąg, który w normalny dzień jest zwykłym, przestarzałym, archaicznym, nieekonomicznym i w ogóle nie-europejskim składem wagonowym prowadzonym siódemką. Przypadkowy zbieg okoliczności sprawił że przechodziliśmy akurat obok miejsca wolnego od krzaków - ćwiczenie "wyjście na czas" - na piątkę... Karp podejrzany był o bycie: samochodem, towarem, turbokiblem a na końcu EDkiem. Uprzedzając pytania - wzrok mam dobry, a "fioletowych" alkoholi nie tykam.

File information
Filename:DSC0249.jpg
Album name:Jacbull / ED 161 ,,Dart''
Miejsce / stacja (kolej):szlak Retkinia odg - Lublinek
Data wykonania zdjęcia:21 lutego 2016 r.
Numer pociągu:MPJi 61105 "SŁOWACKI"
Numer linii kolejowej według D-29:14
Filesize:1456 KiB
Date added:Feb 21, 2016
Dimensions:1600 x 1023 pixels
Displayed:124 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4869
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018