Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED 161 ,,Dart''
Click to view full size image

Możesz być każdym...

Różnorodność zawartości polskich torów aż zadziwia. Raz jesteś myśliwym, który na safari chowa się w krzakach w oczekiwaniu na "tygrysa", innym razem wytrawnym wędkarzem rzucającego zanętę na wyrośniętego "karpia", by znowu po przegryzieniu "knedlem" ruszyć na corridę do starcia z "bykiem"... Zezwierzęcenie totalne a cały ten ambaras można jeszcze zakończyć entomologią w postaci "mrówki", albo "stonki"... Pomyślcie sobie co musi myśleć człowiek z "zewnątrz", gdy słyszy tego typu dialog:
[Łódź Chojny circa 2006]
-Popatrz! Stonka!
-I to jaka! Żółta w czarne pasy!
-No ładnie! Zielone często się widzi - czasem czerwone, niebieskie też się pojawiają! Ale żółta stonka w czarne pasy to rzadkość!!!
Mina kobitki z działki obok - bezcenna...

File information
Filename:DSC0241.jpg
Album name:Jacbull / ED 161 ,,Dart''
Miejsce / stacja (kolej):Łódź, ul. Płocka
Data wykonania zdjęcia:21 lutego 2016 r.
Numer pociągu:MPJi 16104 "SŁOWACKI"
Numer linii kolejowej według D-29:14
Filesize:1440 KiB
Date added:Feb 21, 2016
Dimensions:1600 x 1102 pixels
Displayed:133 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4870
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018