Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED 161 ,,Dart''
Click to view full size image

Nie ma to jak świeże powietrze...

Westchnął Dart przy polach parzniewskich i odrobinie ochłody z Utraty. Opiwszy się wody z niezwykle "czystej" Wisły, Karp postanowił czym prędzej udać się na detoks do Bielska-Białej. Tam chociaż jakieś górskie strumyki płyną. W Białymstoku nakarmili, na drogę dali wikt i opierunek, tylko ta stołeczna woda powoduje bulgotanie w trzewiach... A może to ból i żale wiezione w słoikach do domu?

File information
Filename:_MG_9666.JPG
Album name:Oelka / ED 161 ,,Dart''
Miejsce / stacja (kolej):Parzniew
Data wykonania zdjęcia:29.10.2016
Numer pociągu:MPJi 14109 Ondraszek
Numer linii kolejowej według D-29:1
Filesize:1229 KiB
Date added:Oct 29, 2016
Dimensions:1600 x 957 pixels
Displayed:87 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5172
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018