Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED 161 ,,Dart''
Click to view full size image

Jam jest Karp! Wciągnę wszystko!

Nawet jeśli to tylko zachodzące słońce, on i tak je połknie, by mogła nastać noc. Będzie szalał po szlakach, aż nie zdefektuje... I cholera wie kiedy! ICki mają dość spory problem, by utrzymać je w ryzach. Dość często posyłają w eter komunikaty, że na szlaku pojawi się zaKarpiolino.
Temu się poszczęściło - jedzie...

File information
Filename:karp020Parzniew.jpg
Album name:Oelka / ED 161 ,,Dart''
Miejsce / stacja (kolej):Parzniew
Data wykonania zdjęcia:23.01.2017
Numer linii kolejowej według D-29:D29-1
Filesize:844 KiB
Date added:Jan 24, 2017
Dimensions:1600 x 703 pixels
Displayed:92 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5274
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018