Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > ,,Dragon''
Click to view full size image

E6ACTd-104

Pociąg FPL-u prowadzony przez dragona o numerze 104 (choć faktycznie jest to 13 egzemplarz dragona) stoi na torze dodatkowym stacji Szadek gdyż "Karsznice nie biorą". Dobrze że nie biorą, to dało się to dogonić. Sam widok stacji powinien dostarczyć odpowiedzi, dlaczego nie będą uruchomione pociągi na tej linii - stacja Szadek jest kilka kilometrów od samego Szadka.

File information
Filename:_DSC2440.jpg
Album name:Jacbull / ,,Dragon''
Miejsce / stacja (kolej):st. Szadek (która w Szadku wcale nie jest)
Data wykonania zdjęcia:23 lipca 2017 r.
Numer linii kolejowej według D-29:131
Filesize:1733 KiB
Date added:Jul 26, 2017
Dimensions:1600 x 1143 pixels
Displayed:99 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5580
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018