Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Inne > Tramwaje / koleje miejskie
Click to view full size image

Solaris Tramino

Olsztyn - Solaris Tramino obsługujący linie 2 Kanty - Dworzec Głównym PKP za chwile wjedzie na przystanek końcowy przy dworcu głównym. Po przejażdżce tym czymś stwierdzam krótko : Od Solarisów Tramino raz Warszawę wybawić Panie. Pesa o wiele lepsza

File information
Filename:DSC03527.JPG
Album name:rufio198 / Tramwaje / koleje miejskie
Miejsce / stacja (kolej):Olsztyn
Data wykonania zdjęcia:02.04.2016
Filesize:720 KiB
Date added:Apr 02, 2016
Dimensions:1600 x 1064 pixels
Displayed:132 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4936
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018