Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Tabor - Inne > Trakcja elektryczna przewoźników prywatnych
Click to view full size image

Business is business

Minęły już czasy monopolu PKP pod względem przewozów kolejowych i zrobił nam się burdel. I tak oto lokomotywa może należeć do innego przewoźnika, wagony do innego, pociąg jest uruchamiany przez jeszcze innego, na zlecenie jeszcze innego. Tak i w tym przypadku. Lokomotywa należy do DB Schenker Rail Polska, pociąg prowadzi Ciech S.A., na zlecenie CTL Rail Sp.z.o.o. I gdzie tu logika? Logika się kończy tam, gdzie gra idzie o duuuuże pieniądze.

File information
Filename:_DSC0616.jpg
Album name:Jacbull / Trakcja elektryczna przewoźników prywatnych
Miejsce / stacja (kolej):Otok
Data wykonania zdjęcia:21 kwietnia 2016 r.
Numer pociągu:TMEy 451013
Numer linii kolejowej według D-29:131
Filesize:1753 KiB
Date added:May 05, 2016
Dimensions:1600 x 1089 pixels
Displayed:118 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4964
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018