Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > EU05 / EP05

EP05-23 z BWE w Lasku na Kole

Skład BWE (wtedy chyba jeszcze pod nazwą "Paderewski") prowadzony lokomotywą EP05-23 przecina ulicę Księcia Janusza podczas objazdów spowodowanych rozbiórką wiaduktu drogowego w ciągu ulicy Żelaznej. Obecnie miejsce to wygląda zupełnie inaczej - w miejscu przejazdu jest wiadukt natomiast w dalszym planie wiedzie droga ekspresowa, a i sama lokomotywa już jest historią jeśli chodzi o planową eksploatację

File information
Filename:bwe_lasek_na_kole.jpg
Album name:montezuma / EU05 / EP05
Miejsce / stacja (kolej):Warszawa, Lasek na Kole, ul. Księcia Janusza
Data wykonania zdjęcia:Sierpień 2004
Numer pociągu:Berlin Warszawa Express
Numer linii kolejowej według D-29:D29-509
Filesize:255 KiB
Date added:Jul 20, 2011
Dimensions:1024 x 666 pixels
Displayed:568 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=408
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018