Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > ET22
Click to view full size image

Jedyne takie ET22-910

- Jesus Maria, kontrol mi nasłali! Drugi raz wypadają z aparatami z jakiegoś błotmobilu-krążownika szos, mało im zdjęć sprzed kilkunastu kilometrów? Inspektorkom na mózg się rzuciło? Nieee, ja na tego byka nie wsiadam. Za cholerę, naczelniku!
Mina maszynisty kwituje hipotetyczna, powyżej przytoczona wypowiedź. No bo jak ma czuć się człowiek, gdy w ciągu kilkunastu minut fotografuje go ta sama grupa ludzi, ani chybi gonią go stalkery jedne, kontrolę ktoś mu nasłał. A to tylko fociści...
Skąd jego niezwykłość? Wyszedł z naprawy szary z czerwonym paskiem. Dyrektory popatrzyli i stwierdzili, że malaturka im się nie podoba, mimo że gustowna.

Jacbullowi - co by pamiętał, że byczka gonił i ustrzelił :)

File information
Filename:otocka_Jezus_Maria_kontrol.jpg
Album name:Oelka / ET22
Miejsce / stacja (kolej):Choszczewo
Data wykonania zdjęcia:20.11.2016
Numer linii kolejowej według D-29:D29-131
Filesize:1252 KiB
Date added:Nov 26, 2016
Dimensions:1600 x 1091 pixels
Displayed:154 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5210
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018