Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Spalinowe > ST43
Click to view full size image

Migawka sprzed lat - ST43-344

W ostatmich dniach przynależności do MD Olsztyn.
Jeszcze kilka lat temu taki obrazek w Braniewie nie był niczym nadzwyczajnym. Ot manewrujący rumun, ze składem w sumie nie wiadomo czego, bo eszelonów w tamtym czasie było zatrzęsienie, a i ruch przy samej granicy był całkiem zacny. Minęły czasy, gdy nie dało się wyjechać z miasta, bo wiecznie jakieś manewry.
Kto nie widział niech zobaczy, kto nie słyszał niech usłyszy, że w Braniewie pojawiały się i takie cuda z eszelonami, cuda z zaspanymi mechanikami, bo ileż można "kręcić się dookoła komina Elbląg-Braniewo...

File information
Filename:rumun2008b.jpg
Album name:Oelka / ST43
Miejsce / stacja (kolej):Braniewo
Data wykonania zdjęcia:10.08.2008
Filesize:539 KiB
Date added:Jan 04, 2015
Dimensions:1280 x 959 pixels
Displayed:152 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=3967
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018