Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Spalinowe > SU45 / SP45/ ST45
Click to view full size image

Łee-eee zdechłem! Czyli EN62-001 na przciąganiu

Olsztyńska stacja, leniwe przedpołudnie, lud czeka na Rybaka, a tym czasem w okolicy toru śniegowego cuda się dzieją. Oto ten jakże zacny wyrób bydgoskiego mistrza fuszerek z gwarancją na lat 50 (tak, tak, PR-y ani Olsztyn ani grosza nie przyłożą do tego cudaka) padł bezczelnie i jechać nie chce. Na ratunek (oczywiście na koszt Pesy, bo jednostka na gwarancji), popędziła SU45-079, która nic sobie nie robi z dość znacznego zużycia paliwa, manewrując ile wlezie po całej stacji, od głowicy do głowicy, z roześmianym mechanikiem i ustawiaczem w kabinie.
Tytuł pochodzi od klasyka, ze skeczu "Maluch bis", kabaretu Tey :P

File information
Filename:Izdechłem.jpg
Album name:Oelka / SU45 / SP45/ ST45
Miejsce / stacja (kolej):Olsztyn Główny, peron 4
Data wykonania zdjęcia:27.12.2013
Filesize:474 KiB
Date added:Dec 30, 2013
Dimensions:1280 x 838 pixels
Displayed:231 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=1517
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018