Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57
Click to view full size image

Kolejowa deszczowa piosenka

Skierniewice - jeszcze na filmie, warszawski na jednej z pierwszych wersji wyświetlacza. Dwie jednostki mijają się w strugach majowego deszczu. Jest w nich pewien romantyzm. Bo z pociągu spłakanego deszczem liczę gwiazdy na mokrych rozjazdach. Mimo wszystko spotkają się pod wspólnym dachem...
Obecnie teren przy starym przejeździe zmienił się o 180 stopni. Oby skończyło się bez ekranowiska. A plant dalej wiruje ;)

File information
Filename:deszczem_en57.jpg
Album name:Oelka / EN57
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków
Data wykonania zdjęcia:17.05.2009
Numer linii kolejowej według D-29:447
Filesize:488 KiB
Date added:Oct 31, 2014
Dimensions:1280 x 955 pixels
Displayed:173 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=3805
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018