Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57
Click to view full size image

Jestę wężę!

Jakoś tak wyszło, że robią nam mostek na Utracie. Tory nr 3 i 4 na tym kawałeczku nie istnieją. Ale że przebudowali nam ładnie stację, da się pojeździć na wariata. Musze zapolować na święty obieg, efekt jest jeszcze lepszy.

File information
Filename:jestęwęzę.jpg
Album name:Oelka / EN57
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków
Data wykonania zdjęcia:16.03.2015
Numer linii kolejowej według D-29:1
Filesize:499 KiB
Date added:Mar 17, 2015
Dimensions:1280 x 1082 pixels
Displayed:118 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4145
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018