Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57
Click to view full size image

EN57-1441

Z dala od miasta na niedzielnym spacerze znalazły się dwie melepety z kilogramami sprzętu elektronicznego - handlarze wątpliwego pochodzenia sprzętu RTV? Miłośnicy kopania dołków w poszukiwaniu niemieckich łusek karabinowych? Nie. Zboczeńcy od focenia wszelkiej maści nowoczesnych pojazdów kolejowych (finansowanych ze środków Unii Europejskiej). I gdzie tu miejsce na starego zasłużonego "kibelka"? Pół wieku na polskich (i nie tylko!) torach, a nadal w ruchu planowym. Ten na zdjęciu gdy w 1981 roku rozpoczynał służbę w MD Wrocław Główny miał okazję minąć się z niejednym parowozem. A dziś? Gul, Gul Gul...

File information
Filename:DSC0262~0.jpg
Album name:Jacbull / EN57
Miejsce / stacja (kolej):szlak Retkinia odg - Lublinek
Data wykonania zdjęcia:21 lutego 2016 r.
Numer pociągu:ROJr 16533
Numer linii kolejowej według D-29:14
Filesize:980 KiB
Date added:Feb 21, 2016
Dimensions:1600 x 1037 pixels
Displayed:101 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4868
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018