Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57
Click to view full size image

(p)ENdolino

Kibel wiecznie żywy! Bez złośliwości, bo klasyk klasyków, mimo że po modernizacyjnej rewizji, nadal ma swój pocieszny ryjek. Zimą czoło w kształcie klapy od toalety... zaśnieżone rzeczywiście tak wygląda.
Myśliwi postanowili tym razem zapolować na dolnośląską perełkę. Pogoda przypominała tę z zasadzania się na Tygrysa. Dodatek był jeden: lodowisko. Marznący deszcz cudnie oblodził wszelki dukt, ścieżkę i kałużę. Ale nie takie przeboje myśliwi potrafią pokonać! Od czego chód rodem z R4, dobry humor i znośna temperatura? Zrzuciwszy toboł na starotorze, focąc dzielnie co się nawinie oczekiwalim na przybycie cuda. Bladość na lica wstąpiła, gdy na semaforze po torze nr 2 wykwitło soczyste S2, a od strony Warszawy po "jedynce" zamajaczył tak bliski sercu układ świateł. Ojć! Nie ma czasu zwierać szyn, pomóc mogą jedynie zaklęcia spod znaku "bodaj by się kiszki pozrywały siódemczynie" tudzież inne "zbieraj sprzęg ENdolino!". Zebrał się. Przemknął przed nosem, pędząc w kierunku Legnicy.
Mniam! Zdobycz pierwszorzędna!

File information
Filename:ENdolinoPr.jpg
Album name:Oelka / EN57
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków
Data wykonania zdjęcia:19.01.2017
Numer pociągu:1703
Numer linii kolejowej według D-29:D29-1
Filesize:1096 KiB
Date added:Jan 20, 2017
Dimensions:1600 x 727 pixels
Displayed:145 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5260
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018