Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN75 / ER75 "FLIRT"
Click to view full size image

Nasielsk obdarowany kiełbasą

Co to się stało? Czyżby zabrakło magicznego pyłu dla ELFów żeby siedleckie wyroby wędliniarskie musiały ratować Nasielsk? A może to planowane zamieszanie? Kiedy fociłem w tym miejscu ostatnio był tu przejazd, którego dziś nie ma, za to kilka słupów dalej stoi nowy, elegancki wiadukt. Jednak zmieniło się dużo...

File information
Filename:_DSC0135.jpg
Album name:Jacbull / EN75 / ER75 "FLIRT"
Miejsce / stacja (kolej):Warszawa Choszczówka
Data wykonania zdjęcia:9 lutego 2016 r.
Numer pociągu:ROJkm 19611
Numer linii kolejowej według D-29:9
Filesize:1715 KiB
Date added:Feb 21, 2016
Dimensions:1600 x 1113 pixels
Displayed:110 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4871
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018