Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN75 / ER75 "FLIRT"
Click to view full size image

Łódzka Kolej Aglomeracyjna w Pruszkowie, czyli jak zadowolić myśliwego

Opowieść o niebywałym szczęściu Oelki.
Śmiało mogę napisać, że TO jest wisienka na torcie. Łódzka Kolej Aglomeracyjna rozpoczęła regularne kursy do stolicy. Na razie zasadzili się na weekendy, ale jeśli frekwencja dopisze, a marszałek dorzuci się do taboru, można domyślić się, że rozciągną swoją działalność na cały tydzień. Początkowo połączenie miało być realizowane we współpracy z Kolejami Mazowieckimi. Niestety coś zgrzytnęło...
A jak to wyglądało z perspektywy myśliwego? Nie walczyłam z przyciąganiem łóżka, do momentu aż nie zobaczyłam czyściuchnego nieba. Torba, trzy dubeltówki i hajże rozstawiać sidła. Mijały minuty i kolejne pociągi. Wreszcie nadeszła pora na ŁKA. Semafor podany, nagle w kierunku przeciwnym po dwójce dalekiej podało się soczyste S2. Pomyślałam, nie będzie aż tak źle. To nie Retkinia, śmignie i złapie Flirta. Zaczęły się modły. Od Grodziska zamajaczyły światła. IR telepał się niespiesznie, a tu Flirt zaiwania. Pół sekundy później miałabym tu w kadrze RYJ kibla, a nie ŁKA. Farciara...

File information
Filename:6ŁKA.jpg
Album name:Oelka / EN75 / ER75 "FLIRT"
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków
Data wykonania zdjęcia:13.03.2016
Numer pociągu:1921
Numer linii kolejowej według D-29:D29-1
Filesize:966 KiB
Date added:Mar 14, 2016
Dimensions:1280 x 739 pixels
Displayed:198 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4907
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018