Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > PESA "ELF"
Click to view full size image

Powiew nowoczesności

Olsztyńskie tory postojowe zaszczycił Elf - produkt mistrza fuszerek rodem z Bydgoszczy. Ty moknie po sprawiedliwości razem ze zdezelowanymi kibelkami, przygotowując się do podróży w kierunku Działdowa. Przyprawiało to o drżenie serca naczelnika i wszystkich dyżurnych na szlaku, bo a nuż znów postanowi zastrajkować na środku jednotorowego szlaku?
Wtedy był to obiekt kpin i podziwu zarazem, no bo kto widział dawać gwarancję trwającą 50 lat jak nie nasza ulubiona Bydgoszcz, by wyeliminować konkurencję?

File information
Filename:ElfOlsztyn_uporek.jpg
Album name:Oelka / PESA "ELF"
Miejsce / stacja (kolej):Olsztyn Główny
Data wykonania zdjęcia:2.09.2013
Filesize:1060 KiB
Date added:Feb 12, 2016
Dimensions:1280 x 798 pixels
Displayed:117 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4842
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018