Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Tabor - Inne > Zdjęcia historyczne
Click to view full size image

Taki wymysł grafików

Kto pamięta jeszcze takie malowanie siódemek? Linia białostocka miała szczęście gościć jedną taką maszynę. EP07-408 przelatuje przez Wołomin prawdopodobnie z posp. Konopnicka, w kierunku Warszawy. A w związku z przebudową stacji i całej linii kładka, z której było robione to zdjęcie, już nie istnieje, a jeśli, to i tak jej dni są policzone.

File information
Filename:DSCF6509.jpg
Album name:Adi / Zdjęcia historyczne
Miejsce / stacja (kolej):Wołomin
Data wykonania zdjęcia:27-04-2006
Numer linii kolejowej według D-29:D29-6
Filesize:324 KiB
Date added:Jun 04, 2016
Dimensions:1280 x 853 pixels
Displayed:153 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4999
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018