Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Tabor - Inne > Zdjęcia historyczne
Click to view full size image

Słynne odolańskie wahadełko

Były takie czasy, kiedy kolejarze dogadzali sobie jak mogli. Właśnie po to kilka razy dziennie trasę Warszawa Zachodnia - Warszawa Odolany przebywała taka oto jednostka. By żyło się lepiej :-)

File information
Filename:DSCF4242.jpg
Album name:Adi / Zdjęcia historyczne
Miejsce / stacja (kolej):Warszawa Zachodnia
Data wykonania zdjęcia:03-05-2007
Filesize:308 KiB
Date added:Jun 04, 2016
Dimensions:1280 x 853 pixels
Displayed:169 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5001
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018