Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Newag "IMPULS"
Click to view full size image

No bo się turla...

...się turla i turla, doturlać się nie może. Impuls się musi sporo namęczyć, gdy przyjdzie mu pokonać szlak Grodzisk-Włochy. Chciałoby się szybciej, a tu jedna wielka lipa. Remont już i dopiero za rok. Będzie bolało, ale może w końcu te wyrywne maszynki popędzą swoje?

File information
Filename:_MG_9678.JPG
Album name:Oelka / Newag "IMPULS"
Miejsce / stacja (kolej):Parzniew
Data wykonania zdjęcia:29.10.2016
Numer linii kolejowej według D-29:1
Filesize:1343 KiB
Date added:Oct 29, 2016
Dimensions:1600 x 1038 pixels
Displayed:86 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5170
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018