Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Newag "IMPULS"
Click to view full size image

Ostatnie blaski złota

Przygasa zieleń, złoto na drzewach drży przy każdym podmuchu wiatru i pojawia się Impuls. Nie to że jakiś tam niezwykły, ale pięknie wcina się w przygaszony świat, bo nawet i niebo nie ma ochoty podarować większej dawki światła.

File information
Filename:_MG_9726.JPG
Album name:Oelka / Newag "IMPULS"
Miejsce / stacja (kolej):Warszawa Ursus Niedźwiadek
Data wykonania zdjęcia:30.10.2016
Numer linii kolejowej według D-29:447
Filesize:1232 KiB
Date added:Nov 01, 2016
Dimensions:1600 x 1051 pixels
Displayed:76 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5188
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018