Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Newag "IMPULS"

Pendolino mazowieckie

No bo czemu nie? Za Grodziskiem pięknie potrafi się rozbujać, zmiata kury z peronu w Jesionce. Prędkości nieosiągalne dla EN57. Hmmm... Chciałby szybciej, ale szyny nie pozwalają. Chciałby dogonić ENdolino, ale nie PLK grozi palcem i nie pochwala takich wyścigów. Co taki nieborak może na linii 447? A strąbić serdecznie dwa sopelki stojące przy torach z aparatami. Jedyne co zostało - zużyć powietrze na radosne "siemano ludziska!" :)

File information
Filename:45WE-004Pr.jpg
Album name:Oelka / Newag "IMPULS"
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków
Data wykonania zdjęcia:19.01.2017
Numer linii kolejowej według D-29:D29-447
Filesize:859 KiB
Date added:Jan 20, 2017
Dimensions:1200 x 684 pixels
Displayed:100 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5261
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018