Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > ,,Gryffin''
Click to view full size image

E4MSU-001 Griffin po raz trzeci

Jak na niego trzy tygodnie polowałem, to nie mogłem złapać, a teraz - codziennie... Ech ludzki los.... E4MSU Griffin używany przez Euronaft Trzebinia. Jedyny egzemplarz na calutkim świecie jedzie sobie wolniutko przez Otok wlokąc stadko cystern.

File information
Filename:310317.jpg
Album name:mafiszer / ,,Gryffin''
Miejsce / stacja (kolej):Otok na Węglówce
Data wykonania zdjęcia:31 III 2017 r.
Numer linii kolejowej według D-29:D29
Filesize:669 KiB
Date added:Mar 31, 2017
Dimensions:1600 x 1102 pixels
Displayed:127 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5414
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018