Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > Stadler FLIRT 3
Click to view full size image

Koń by się uśmiał

Stare, znane mi miejsce. Jedyna zmiana - modernizacja. Nowe tory, nowa sieć, ale i nowe urządzenia - wśród nich urządzenia do odstraszania zwierząt "UOZ-1". Wydają one dźwięki ostrzegawcze różnych zwierząt, w tym koni, psów, lisów, świń, kur itd. Wyobraźcie sobie nasze zaskoczenie, kiedy przed przejazdem pociągu zamiast charakterystycznego gongu przejazdu usłyszeliśmy... Rżenie konia. Przynajmniej urządzenie ma 2 zalety - po 1. Może faktycznie odstraszać dzikie zwierzęta, po 2. Ostrzega focistów przed pociągiem. ;) Tym razem koń się uśmiał do przejazdu pociągu ŁKA Sprinter 91122 "POWIDOKI" do Warszawy.

File information
Filename:_DSC1304.jpg
Album name:Jacbull / Stadler FLIRT 3
Miejsce / stacja (kolej):Ruda os. Leśne
Data wykonania zdjęcia:26 marca 2017 r.
Numer pociągu:MPJłk 91122 "POWIDOKI"
Numer linii kolejowej według D-29:1
Filesize:1717 KiB
Date added:Mar 28, 2017
Dimensions:1600 x 1143 pixels
Displayed:143 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5410
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018