Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > SIEMENS ,,VECTRON''
Click to view full size image

Vectron - bo liczy się szybkość

Na swoją kolej czekał dość długo. Woreczek z kurierami był dość pokaźny pomimo sennego, podwarszawskiego popołudnia, gdzie w powietrzu czuć zbliżającą się niedzielę. Po dobrej godzinie odstanej "na boku" musiał wyrwać z kopyta zaraz za Pendolino. Czasu miał niewiele - 10 minut później popędził za nim łodzki IR.
Do pokonania miał trasę z Legionowa Piasków do Zebrzydowic. Ciekawa jestem, ile jeszcze takich zimowań zaliczył pod semaforkiem.
Mechanik raczył mnie poczęstować soczystym Rp1... Dobrze, że aparat miałam zawieszony na szyi. Ot Jacbullowe pomysły :P

File information
Filename:_MG_9687.JPG
Album name:Oelka / SIEMENS ,,VECTRON''
Miejsce / stacja (kolej):Parzniew
Data wykonania zdjęcia:29.10.2016
Numer pociągu:TMEa 142001
Numer linii kolejowej według D-29:1
Filesize:1199 KiB
Date added:Oct 29, 2016
Dimensions:1600 x 965 pixels
Displayed:94 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5169
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018