Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57

Stare dzieje - EN57-960 w służbie SKM

Czasy, gdy do Warszawy jechało się za złotówkę. Do zamknięcia pruszkowskiego obiegu zabrakło jednostek, więc ŚKM (w tamtym czasie firma bardzo bezdomna) musiała ratować się u innych przewoźników. Zbijają na nas kokosy po dziś dzień. Pasażerowie prawie pluli na te dwie, przecież miało być nowocześnie, szybko i komfortowo. Zapomnieli, że kiełbasa wyborcza była kręcona naprędce i z deka jej kilku rzeczy zabrakło ;) Na pierwszym planie EN57-960 rodem z Lublina, za nią EN57-1450 zwana... Nie będę cytować, grunt że została wyciągnięta z olechowskich krzaków i przekazana do stolicy z tekstem "tylko sobie ją skompletujcie". Kolejne były wypożyczenia z jedynej i właściwej Trójmiejskiej SKM, ale to już temat na kolejne wykopki.
Osobiście - początek świadomego biegania z aparatem za pociągami. Zwolnili z ostatniej lekcji, nie miałam co ze sobą zrobić, a słonko grzało, to polazło dziecko w postojowe ;)

File information
Filename:wykopkiEN57_960.jpg
Album name:Oelka / EN57
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków, tory postojowe
Data wykonania zdjęcia:maj 2008
Numer linii kolejowej według D-29:1
Filesize:490 KiB
Date added:Sep 15, 2014
Dimensions:1024 x 768 pixels
Displayed:127 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=3533
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018