Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57
Click to view full size image

I będzie cię Lubelska przeklinać...

Któż to widział! Do Pilawy puszczają starą jednostkę? Ano... Nie zawsze należy się taki AL czy inny AKM tylko i wyłącznie na linię do Dęblina, czasami niech zaznają smaku klasyka.
Pola parzniewskie lubią oczarować obserwatora światłem, które odbijając się od zmarzniętego śniegu, potęguje efekt złota. Bo u nas każdy pociąg jest złoty, trzeba tylko umieć patrzeć...

File information
Filename:PilawaParzniew.jpg
Album name:Oelka / EN57
Miejsce / stacja (kolej):Parzniew
Data wykonania zdjęcia:23.01.2017
Numer pociągu:98552km
Numer linii kolejowej według D-29:D29-447
Filesize:1361 KiB
Date added:Jan 24, 2017
Dimensions:1500 x 788 pixels
Displayed:106 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5278
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018