Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > PESA GAMA
Click to view full size image

Przyspawana do Mazowsza

Bo nie wypuszcza się niesfornych Gamoni dalej niż do Skierniewic i Łukowa, gdyż nie będzie czym ich ściągać. 111Eb-001 czerwieni się końcówkami w peronach Warszawy Wschodniej. Jej siostra... Wybyła na zwolnienie lekarskie do Bydgoszczy :D

File information
Filename:Gamawwo.jpg
Album name:Oelka / PESA GAMA
Miejsce / stacja (kolej):Warszawa Wschodnia
Data wykonania zdjęcia:22.03.2016
Filesize:697 KiB
Date added:Mar 22, 2016
Dimensions:1280 x 854 pixels
Displayed:254 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4925
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018