Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Tabor - Inne > Trakcja elektryczna przewoźników prywatnych
Click to view full size image

201Eo-012

Byczek 201Eo-012, którego pochodzenie nie jest do końca znane. Oficjalnie miał to być E1007 marokańskiego przewoźnika ONCF. Ale faktycznie to dawna lokomotywa PKPowska, zgłoszona pod fałszywą tożsamością do odpowiednich władz... Obecnie własność Industrial Division Sp. z o.o ale oddelegowana na dłuższy czas do LOTOS Kolej Sp. z o o. Żeby było śmieszniej, wciąż nosi malowanie P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata. Na zdjęciu mija Klementów na szlaku Poddębice - Kłudna i sunie dalej na północ, zapewne do samego Gdańska.

File information
Filename:340.jpg
Album name:mafiszer / Trakcja elektryczna przewoźników prywatnych
Miejsce / stacja (kolej):Klementów
Data wykonania zdjęcia:1 III 2019 r.
Numer linii kolejowej według D-29:"131"
Przewoźnik (kolej):LOTOS Kolej Sp. z o o.
Województwo:łódzkie
Pełne oznaczenie pojazdu (nie EVN!):201Eo-012
Typ pojazdu (kolej, tramwaje, autobusy, etc):201Eo ET22
Pora roku:zima
Filesize:765 KiB
Date added:Mar 01, 2019
Dimensions:1600 x 1066 pixels
Displayed:39 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=6108
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018