Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > EP08
Click to view full size image

Schab z EP08-001

Złośliwe prosię - na Pruszkowie nie dała się uparta złapać. Najwyraźniej pokopytkowała przez Sochaczew. Złośliwy schab. Myśliwy musi być cierpliwym człowiekiem, gdyż upragniona zwierzyna nie może mu uciec. Wszak jak już się zasadza, to nie odpuści. Myśliwy czasami działa w grupie, by wzmocnić działania. I to pomaga... Mam kwiczącą!
Smaczny kąsek :P

File information
Filename:świniaOżarów.jpg
Album name:Oelka / EP08
Miejsce / stacja (kolej):Ożarów Mazowiecki
Data wykonania zdjęcia:8.06.2017
Numer linii kolejowej według D-29:3
Filesize:1436 KiB
Date added:Aug 05, 2017
Dimensions:1600 x 1143 pixels
Displayed:138 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5609
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018