Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Lokomotywy Elektryczne > PESA GAMA
Click to view full size image

111Eb-004

Ostatni z dostarczonych jak dotąd elektrowozów PESA Gamma Marathon - 111Eb-004, własność P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata, ale użytkowany przez Koleje Czeskie. awsze najfajniejsze rzeczy pojawiają się, jak już się ściemnia... :( Tutaj z pociągiem Kolei Czeskiej na Otoku o zachodzie słońca. Nasza ładna wiocha odbija się lokomotywie na boku :D

File information
Filename:63.jpg
Album name:mafiszer / PESA GAMA
Miejsce / stacja (kolej):Otok na węglówce
Data wykonania zdjęcia:15 IX 2017 r.
Numer linii kolejowej według D-29:131
Filesize:610 KiB
Date added:Sep 15, 2017
Dimensions:1600 x 1064 pixels
Displayed:117 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=5671
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018