Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > ED74
Click to view full size image

A EDka znasz?

ED74 przycupnął sobie w peronach Kaliskiej i słodko drzemie. Po prawej nabierający prędkości kibello do Terespola (derma, turbotelep i te klimaty). Nie szukaj daleko...

File information
Filename:EDekKaliska1.jpg
Album name:Oelka / ED74
Miejsce / stacja (kolej):Łodź Kaliska
Data wykonania zdjęcia:22.12.2013
Filesize:491 KiB
Date added:Dec 21, 2014
Dimensions:1280 x 889 pixels
Displayed:241 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=3946
Favorites:Add to Favorites

Comment 1 to 2 of 2
Page: 1

Daniel Organiściak   [Dec 21, 2014 at 03:12 PM]
Przy nocnych fotach warto ciągnąć przysłonę do f10, albo więcej i czas do przynajmniej 15-20 sek. Pozwoli to się doświetlić matrycy, przy tym pozbywając się szumów na niebie oraz głębia ostrości będzie w każdym miejscu. Przy obróbce doprowadzić balans bieli i tintę do wartości odpowiadającym stanowi rzeczywistemu oświetlenia. Aparat przy słabym i w tym przypadku kolorowym oświetleniu nie jest w stanie rozpoznać co jest białe i wybiera najjaśniejszy punkt i bierze go za biały, dalej od tego ustawia całą paletę. Idea

Bezwzględnie wyłączamy stabilizację obrazu. Idea

Dla chcących można się pobawić z wystemplowaniem refleksów.

Matryca jak najbardziej czysta... Exclamation Exclamation Exclamation
Oelka   [Dec 21, 2014 at 03:19 PM]
To zdjęcie sprzed roku Laughing

Comment 1 to 2 of 2
Page: 1

 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018