Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57

Masmix

Pruszkowska banda czekała na transport do Skierniewic. Tak, na ten transport na EW60 :P Ale że ruch w stacji wtedy był porządny (mimo soboty), nie próżnował nikt. Mi pod aparat wszedł lubelski klop. Skąd nazwa? Ano jeździł sparowany z KolMazowym EN57, wywołując uśmiech na wielu twarzach. I tak jakoś wyszło, że to połączenie stworzyło kolejowy masmix :D

File information
Filename:hybrydziak.jpg
Album name:Oelka / EN57
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków
Data wykonania zdjęcia:6.06.2009
Numer linii kolejowej według D-29:447
Filesize:502 KiB
Date added:Jun 06, 2015
Dimensions:768 x 1024 pixels
Displayed:135 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4383
Favorites:Add to Favorites
 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018