Nastąpiła drobna, ale istotna zmiana. Nie dodajemy już słów kluczowych, po prostu uzupełniamy tabelki. Jeśli jakichś danych nie mamy - nie wpisujemy. W polu "pora roku" wpisujemy nazwę pory roku z małej litery. Jesli chodzi o lotmiska - wystraczy kod ICAO. WAŻNE! Numer linii kolejowej dodajemy w cudzysłowie np "447"!
Pamiętajcie, nasz skrypt galerii wykorzystuje pliki Cookies! Nie jesteśmy szpiegami i nie korzystamy z nich, ale nasz skrypt już tak. Korzystając z galerii jednocześnie zgadzasz się z tym faktem.
Sugerujemy, żeby dodawać zdjęcia w rozmiarach : szerokość 1600px, wysokość 1200px.
Maksymalny rozmiar dodawanych zdjęć wynosi 3MB.
 
Home > Elektryczne Zespoły Trakcyjne > EN57
Click to view full size image

Nim modernizacja dopadła wszystko i wszystkich...

Stare dzieje zawarte w jednym zdjęciu. Po lewej - EN57-1596, obecnie w służbie cesarza jako samuraj. Po prawej - wypożyczony z trójmiejskiej (jedynej i właściwej) SKM EN57-880, czyli największe trupiszcze, jakie tylko mieli na Cisowej. Wokół - infrastruktura, której już nie ma, nie licząc czwórki podmiejskiej i postojowych. Pod moimi nogami - gigantyczny dołek, w który wpadłam po kolana, celując w jakiś sensowny kadr.

...a najbardziej mi żal
kolorowych kibelków,
rozklekotanych zydelków,
bekających brzęczyków
i bezekranowych szlaków...

File information
Filename:staredziejeprzedakm.jpg
Album name:Oelka / EN57
Miejsce / stacja (kolej):Pruszków
Data wykonania zdjęcia:29.01.2010
Numer linii kolejowej według D-29:447
Filesize:662 KiB
Date added:Jun 15, 2015
Dimensions:1280 x 563 pixels
Displayed:212 times
URL:http://www.fotokolej.home.pl/cpg1418/displayimage.php?pid=4415
Favorites:Add to Favorites

Comment 1 to 3 of 3
Page: 1

Daniel Organiściak   [Jun 15, 2015 at 09:13 PM]
Żeby nie było, że tylko widzę pocięte szlaki i paprochy. Tu jest ładnie i jeszcze kurzawa. Do tego wartość już nie do powtórzenia... Rolling Eyes
Oelka   [Jun 21, 2015 at 11:29 AM]
Ba... Szłam spokojnie przez postojowe, ale wiedząc że zaraz mości osobowy się pojawi, nie śpieszyłam się. Narychtowałam aparat, strzeliłam próbę, cofam się żeby wyleźć ze skrajni i nagle BRYZ! Z siarczystym o bulwa nie poddałam się. Efekt na zdjęciu. Chwilę po przejeździe otwierają się drzwi od służbówki i leci tekst "mogła pani dać znać, to byśmy się uczesali!". A kierownik z mechanikiem łysi jako te kolana Very Happy Laughing
Daniel Organiściak   [Jun 23, 2015 at 11:25 AM]
I jaka do tego ciekawa historia...

Comment 1 to 3 of 3
Page: 1

 

(C) Jacbull & rufio198 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie treśći znajdujące się na stronie są wyłączną własnością ich autorów i podlegają prawom autorskim. Edycja, modyfikacja i zamieszczanie tych treści bez zgody autora jest zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane na witrynie, jednak dołoży wszelkich starań aby uniknąć treści obraźliwych, wulgarnych oraz plagiatów.
(C) Galeria kolejowa FOTOKOLEJ.WAW.PL 2010 - 2018